Burdur Paketleme ve Depolama Hizmeti

Isparta Güven Nakliyat olarak sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaya devam ediyoruz. Sadece evden eve taşımacılık hizmeti değil aynı zamanda paketleme ve depolama hizmeti de vermekteyiz. Burdur paketleme ve depolama hizmeti sayesinde evinize ya da ofisinize sığmayan eşyalarınızı düzenli ve muntazam bir şekilde depoluyoruz. Bu durum evden eve nakliyat hizmetleri sırasında müşterilerin en çok karşılaştıkları durumlardan bir tanesidir.

Eşyalarınıza Dikkat Ediyoruz

Burdur paketleme ve depolama hizmeti sayesinde yeni taşındığınız ev ya da ofisinizde eşyalarınızı koyabileceğiniz yeterli alan mevcut değilse size bu konuda yardımcı oluyor ve eşyalarınızı geçici olarak depolarımızda saklıyoruz. Bu saklamanın süresi tamamen sizin isteğinize bağlı bir durum. Ancak bu hizmetimizi alan müşterilerimiz yeterli yere sahip olduktan sonra eşyalarını depomuzdan almaktalar. Isparta Güven Nakliyat olarak taşınma sırasında paketleme işlemini de kendimiz yaptığımızdan dolayı paketlenen eşyalarınız güvenli bir şekilde depomuzda saklanabilecek duruma getirilmektedir.

Isparta Güven Nakliyat olarak bu sektörde söz sahibi olmak isteyen bir firmayız. Bu sebepten dolayı da yaptığımız işe önem vermekteyiz. Sadece Isparta ya da Burdur içinde değil, Türkiye’nin tüm illerine de evden eve nakliyat ve ofis nakliyat hizmeti vermekteyiz. Bununla birlikte şirketler içinde fuar stantlarının taşınması konusunda destek veriyoruz. Haftanın tüm günleri ne zaman isterseniz bizimle gerek sitemiz üzerinden gerekse telefon numaralarımız aracılığı ile bağlantıya geçebilirsiniz.

Servislerimizden yararlanmak mı istiyorsunuz ?