Burdur Evden Eve Taşımacılık

İnsanlar hayatları boyunca pek çok defa ev değiştirirler. Ancak her ev değiştirme sırasında aynı korku ve endişeye kapılırlar. Bu korku ve endişe elbette eşyalarının başına bir şey gelebilme ihtimalinden dolayıdır. Ne kadar çok kez taşınılırsa taşınılsın bu endişe hep olur ancak nakliyat firmasının hizmetini gördükten sonra yavaşça kaybolur. İşte bizde Burdur evden eve nakliyat hizmeti veren firmalar arasında bu işi en iyi şekilde yapan bir firmayız. Isparta Güven Nakliyat olarak yaptığımız işin kalitesine sonuna kadar güveniyor ve bu güveni size de aşılıyoruz.

Özenle Paketleme

Burdur evden eve nakliyat hizmetine ekspertiz personelimizin eşyalarınızı ve evinizi görmesiyle başlıyoruz. Personelimiz gerekli raporu hazırladıktan sonra size belirtilen günün sabahında eşyalarınızı paketlemek için evinize geliyoruz. Eşyalarınız özenli bir şekilde paketlendikten sonra yine özenli bir şekilde araçlarımıza yükleniyor. Yükleme ve taşıma sırasında oluşabilecek her türlü hasara karşı eşyalarınızı sigortalıyoruz.

Eğer yeni yerinizde eşyalarınızı koymak için yeterli alan yoksa dilerseniz fazlalık eşyalarınızı kendi depomuzda düzgün bir şekilde muhafaza ediyoruz. Bu depolama hizmeti sırasında dilerseniz depomuzu ziyaret edip paketlerinizin durumunu da kontrol edebilirsiniz. Burdur evden eve nakliyat hizmetimiz sadece Burdur merkez ile sınırlı değil. Dilerseniz tüm Burdur ilçelerine ya da Türkiye’nin her yerine güvenli bir şekilde taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Bizimle her konuda telefon numaralarımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Servislerimizden yararlanmak mı istiyorsunuz ?